BRAZIL SOLAR PROJECTS

2022-09-19 (Poniedziałek)

Anaheim, Kalifornia

Brazylijska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji (ApexBrasil) oraz Brazylijskie Stowarzyszenie Fotowoltaicznej Energii Słonecznej (ABSOLAR) zapraszają zainteresowane strony do udziału w inicjatywie BRAZIL SOLAR PROJECTS, która odbędzie się podczas RE+ 2022, w Anaheim, w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych

Celem tej inicjatywy jest promowanie projektów fotowoltaicznej energii słonecznej w Brazylii, dążąc do przyciągnięcia międzynarodowych inwestycji.
RE+ 2022 jest organizowany przez Solar Energy Industries Association - SEIA oraz Smart Electric Power Alliance - SEPA i jest uważany za największe w Ameryce Północnej wydarzenie dla branży energii odnawialnej, gromadząc w swoich poprzednich edycjach ponad 700 wystawców i 19 000 uczestników.

Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim. Koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia leżą po stronie zainteresowanych.
Fotowoltaiczne źródło energii słonecznej jest trzecim co do wielkości źródłem energii w Brazyli, z ogromnym potencjałem wzrostu w najbliższych latach.

Więcej informacji na stronie organizatora:
https://www.re-plus.com/

Wszelkie pytania można kierować do organizatora:

ApexBrasil -Dział Relacji z klientem
 
+55 61 2027 0202

apexbrasil@apexbrasil.com.br

www.apexbrasil.com.br


Załączniki
program wydarzenia [PDF 532,1kB]