Nabór na targi Gitex Technology Week 2021 w Dubaju

Województwo Śląskie organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego na targach Gitex Technology  Week 2021, które odbędą się w dniach 17-21 października 2021 r. w Dubaju, na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy i udziału w naborze.
ogłoszenie, nabór na targi Gitex
Gitex Technology Week to wydarzenie wystawiennicze związane z branżą technologiczną, gdzie prezentują się światowi liderzy technologiczni oraz startupy. Od najnowszych rozwiązań ICT, AI, 5G, chmury, BigData, cyberbezpieczeństwa, Blockchain, obliczeń kwantowych, immersyjnego marketingu i Fintech — jest to jedyne wydarzenie prezentujące światowe wizje technologiczne na dużą skalę. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez SARS COV 2 / COVID-19. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z obszaru Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Środkowej oraz bezpośredniej oceny własnych możliwości biznesowych na światowym rynku.

Województwo Śląskie w ramach organizowanego stoiska, zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Urząd Marszałkowski udostępnia w pełni wyposażone stoisko (48 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu. W wyniku naboru zostanie wyłonionych 6 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest poniżej.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl 
Termin przesyłania dokumentów: 20 sierpnia 2021 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:
Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 605, marcin.pogodzinski@slaskie.pl
Agnieszka Saternus, tel. 32 77 40 607, agnieszka.saternus@slaskie.pl
Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 605, joanna.tworuszka@slaskie.pl
Michał Zeman, tel. 32 77 40 612, michal.zeman@slaskie.pl

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.


Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie.
Załączniki
Regulamin naboru przedsiębiorstw na targi [PDF 355,3kB]
zał. 1a. Formularz udziału w targach POZA EOG (ZEA) [DOC 363,5kB]
zał. 2. Oświadczenie de minimis [DOC 121,0kB]
zał. 3 . wzór umowy Gitex 2021 [DOC 148,5kB]