Przed nami Property Forum Śląsk – City Talk

Wydarzenie to wpisuje się w cykl konferencji regionalnych o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, odbywających się pod hasłem Property Forum Regiony – City Talk.

baner Property Forum - białe napisy na niebieskim tle

Konferencja Property Forum Śląsk – City Talk towarzyszy wydarzeniu 4 Design Days, odbywającemu się w dniach 26-29 stycznia br., podczas którego projektanci, inwestorzy, producenci, firmy oraz deweloperzy dyskutują na temat inspiracji i światowych trendów w architekturze i designie.
Podczas City Talk przedstawiciele władz samorządowych, inwestorów i deweloperów rozmawiać będą o potencjale inwestycyjnym na rynku nieruchomości województwa śląskiego w tym trudnym dla gospodarki momencie. Podczas konferencji, która odbędzie się w piątek 27 stycznia br. poruszane będą następujące tematy:

  • Nowoczesna i zielona aglomeracja.
  • Miasta potrzebują nieruchomości. Deweloperzy potrzebują terenów. Co i gdzie budować?
  • Kapitał miasta – ludzie, edukacja, jakość życia.
  • Zrównoważone miasto, zrównoważony biznes. Strategia ESG.

Uczestnicy konferencji będą dyskutować m.in. o tym jak wygląda metamorfoza województwa śląskiego, jakich inwestycji potrzebują miasta oraz jak promować nasz region. Województwo śląskie jest miejscem wielu możliwości oraz przyjaznego otoczenia dla biznesu. Bardzo ważne jest stworzenie warunków oraz odpowiednie zarządzenie kapitałem ludzkim ponieważ ten czynnik zaczyna odgrywać decydującą rolę w przyciąganiu znaczących inwestycji.

Rejestracja na stronie organizatora ➡ https://www.propertynews.pl/konferencje/property-forum-slask-city-talk,112655.html.

Facebook: https://www.facebook.com/4DesignDays | @4DesignDays

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/4-design-days/ | @4 Design Days

Instagram: https://www.instagram.com/4designdays/ | @4designdays