Zapisz się na wydarzenie

Już ponad 40-ści inspirujących wydarzeń w naszym województwie
 ŚTP 2022 ŚTP 2022

Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne. 

Na głównej stronie internetowej wydarzenia  (www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl) ruszyła już rejestracja wydarzeń za pomocą platformy Konfeo na tegoroczną edycję. W województwie śląskim jest już ponad 40 wydarzeń. Wśród partnerów  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim są m.in.: Urząd Miasta Katowice - Miejski Inkubator Przedsiębiorczości rawa.ink, Urząd Miasta Zabrze wraz z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Zagłębiowska Izba Gospodarcza, Fundusz Górnośląski, Miasto Rybnik, Powiatowe Urzędy Pracy w Myszkowie, Rybniku i Jastrzębiu Zdrój czy Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi. 

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Żabka Polska, a Partnerem Merytorycznym -  Bank Gospodarstwa Krajowego.

Spis wszystkich wydarzeń pod linkiem. Proszę również zaglądać na strony internetowe i profile poszczególnych partnerów. 

Zapraszamy do udziału.