Województwo Śląskie na targach Expo Real 2022

Trwają przygotowania Województwa Śląskiego do uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2022, które odbędą się w dniach 4-6 października w centrum targowym w Monachium.

czarny napis expo real na białym tle, na dole czerwony prostokąt

Podczas tego wydarzenia, na stoisku o  powierzchni 126 m2, Województwo Śląskie wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią oraz Miastem Katowice prezentować będzie atrakcyjność gospodarczą i inwestycyjną regionu.

Tegoroczna edycja targów cieszy się ogromną popularnością. Organizatorzy spodziewają się ponad 1900 wystawców – o ponad 50% więcej niż w ubiegłym roku, prezentujących swoje oferty w siedmiu halach wystawowych. Jednym z wyzwań EXPO REAL jest wprowadzenie branży nieruchomości w nowoczesne i innowacyjne trendy, podczas targów odbędzie się więc REAL ESTATE INNOVATION FORUM. Planowane są również wycieczki z przewodnikiem, podczas których prezentowane będą rozwiązania w obszarach innowacyjności oraz ESG stosowane w branży nieruchomości.  Wyzwania oraz warunki takie jak: ESG, ochrona klimatu, tworzenie tanich mieszkań oraz polityka stóp procentowych będą dodatkowymi tematami EXPO REAL FORUM.

EXPO REAL to jedne z największych targi nieruchomości i inwestycji  w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń. To miejsce, w którym spotykają się decydenci z międzynarodowego sektora nieruchomości.